15 žena s trbušnjacima koje ne možete prestati gledati

Svaka čast damama na uloženom trudu i vremenu.

Trbušnjake doživljavamo kao medalje: oni su pokazatelj nebrojenih sati znoja, boli i potpune predanosti treningu. Mi najbolje znamo koliko je težak put do six packa na kojem će vam zavidjeti. Definirani trbušnjaci ne dolaze preko noći: potrebno je puno više od 100 trbušnjaka i malo kardio treninga za klesanje srednjeg dijela tijela na ovakav način.

Ako tražite primjere prekrasnih trbušnjaka, pogledajte dame ispod ovog teksta. Neke od njih imaju prekrasan glas, neke vas mogu posramiti na teniskom terenu, a ostale jednostavno izgledaju neodoljivo. Bez sumnje, sve ove žene su provele poprilično vremena u teretani.

Dakle, u nastavku slijedi naš izbor poznatih dama koje se razmeću sa svojim trbušnjacima. Priznajte, i vi bi to radili da imate takve trbušnjake, zar ne? Osim što ćete uživati u fotografijama, možda vam pritom posluže i kao inspiracija za početak rada na vašim trbušnjacima. Divite se njihovom napornom radu – a onda krenite s vašim omiljenim vježbama za trbušnjake.

 

Gigi Hadid

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Dec 14, 2016 at 12:34am PST

Ronda Rousey

A photo posted by rondarousey (@rondarousey) on Jul 31, 2015 at 6:03pm PDT

Kendall Jenner

A photo posted by Kendall (@kendalljenner) on Dec 31, 2014 at 6:59am PST

Serena Williams

Marta Hunt

A photo posted by Martha Hunt (@marthahunt) on Nov 22, 2016 at 2:32pm PST

Lindsey Vonn

A photo posted by Lindsey Vonn (@lindseyvonn) on Nov 26, 2016 at 12:19pm PST

Jennifer Lopez

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 22, 2016 at 11:16pm PST

Kate Hudson

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on Oct 6, 2015 at 4:38pm PDT

Karlie Kloss

A photo posted by Karlie Kloss (@karliekloss) on Oct 31, 2016 at 2:57pm PDT

Rihanna

A photo posted by badgalriri (@badgalriri) on Apr 27, 2015 at 11:11am PDT

Heidi Klum

A photo posted by Heidi Klum (@heidiklum) on Nov 14, 2016 at 2:03pm PST

Halle Berry

A photo posted by Halle Berry (@halleberry) on Aug 30, 2016 at 11:55am PDT

Alessandra Ambrosio

Maria Sharapova

Ariana Grande

Komentari

▲ Povratak na vrh